ამ პროექტში ქალაქის მუნიციპალიტეტის გენერალური გეგმის ფარგლებში უნდა შეგვემუშავებინა განვითარების კონცეფცია ცვლადი სიმაღლის მრავალბინიანი საცხოვრებელი კომპლექსისა და ქალაქური სახლების მკაფიო ქალაქგეგმარებითი რეგულაციებით.
ჩვენ შევიმუშავეთ კომპლექსი, რომელიც, ერთი მხრივ, არ ასახავს ზედმეტ ფუფუნებას და კომპლექსურ არქიტექტურულ გადაწყვეტილებებს და, მეორე მხრივ, აუცილებლად გახდება ამ ტერიტორიის ვიზუალური აქცენტი და გაფორმება.
პროექტის ერთ-ერთი მთავარი მახასიათებელია ეკრანები, რომლებიც აკუსტიკური დიფუზორების ფუნქციას ასრულებენ. ისინი დამზადებულია HPL პანელებით, დაფარული ბუნებრივი ვინირით, რაც ხაზს უსვამს კონცეფციის ბუნებრიობას.
გარდა ბლოკის განაშენიანებისა, უნდა შეგვემუშავებინა რამდენიმე ქალაქური სახლის პროექტი იმავე მკაცრი ურბანული დაგეგმარების რეგულაციების ფარგლებში. ამავდროულად, ჩვენ ვცდილობდით შეგვენარჩუნებინა საერთო იდენტობა იგივე მასალებისა და ტექნიკის გამოყენებით, რათა ქალაქური სახლები ყოფილიყო ერთი დეველოპერის მუშაობის გაგრძელება, მაგრამ ამავე დროს ჰქონდეთ საკუთარი უნიკალური გარეგნობა.

В данном проекте нам необходимо было разработать концепцию застройки в рамках генерального плана от городского муниципалитета с четкими градостроительными регламентами для многоквартирного жилого комплекса переменной этажности и таунхаусов.
Мы разработали комплекс, который, с одной стороны, не отражает излишнюю роскошь и сложные архитектурные решения, и, с другой стороны, точно станет визуальным акцентом и украшением данного района.
Одна из главных особенностей проекта - ширмы, которые служат акустическими рассеивателями. Они выполнены из HPL-панелей, покрытых натуральным шпоном, подчеркивая природность концепции.
Помимо квартальной застройки, нам нужно было разработать проект нескольких таунхаусов в рамках все тех же строгих градостроительных регламентов. При этом мы стремились сохранить общую айдентику через применение тех же материалов и приемов, чтобы таунхаусы были продолжением работы одного застройщика, но при этом имели свой уникальный облик.